top of page

SPOT sai alguse heade sõprade kauaaegsest ideest ja unistusest – koht, millel oleks oma hing! Meie köök on loodud armastusest modernse Euroopa köögi vastu tuues sisse maitsenüansse Eestist ja Skandinaaviast. Laseme ennast mõjutada värsketest ideedest ja loomulikult hooajalisusest. SPOT on koht, kus sünnivad parimad mõtted ja maitsed. Ootame Sind sõpradega nautima!

 

    Vanalinna hõnguga maja pakub  ahvatlevalt võimalusi: päikeseküllane terrass maja ees ja sisehoovis, privaatsed ruumid seltskonnale ja alati sume atmosfäär.

BRONEERIMINE

 

(+372) 600 4977
spot@restoranspot.ee

AVATUD

 

E-N 12-23

R,L12-24

P 12-22

 

Vene tn 4, Tallinn

MEESKOND

 


 

Riho Heinlaid

Peakokk

 

Riho sulest tulevad meie maja pärlid - tema leivanumbriks on oskus siduda värskeim hooajaline tooraine eriomases koduses võtmes. Lisaks vastutab Riho menüü loome, köögimeeskonna juhendamise, kauba tellimise ning toidu visuaalse poole eest.

 

Rihol on olnud eriline suhe toiduga juba väikesest peale, ta naudib hooajalise tooraine ning puhaste maitsete sidumist modernses võtmes, rõhudes just pigem toidu oma maitsele kui, et järgides trende  -ning seda tervistavas võtmes.

 

Tõnis Merilaid

​Service Manager

 

Tema visioon SPOTis on luua mugav kohtumispaik kõigile, et nautida lõunat, õhtustada ning teha kõike mis mahub sinna vahele. 

Väljaspool tööd naudib Tõnis uute restoranide külastamist ja sõpradega ajaveetmist.

Kristin Bezborodkina

Müügijuht

 

Kristin Bezborodkina on SPOTi mootor – energiline ja särasilmne, hoides kõike toimimas. Ükskõik milline fantastiline mõte või veidi utoopiline idee, anna kindlasti Kristinile teada ja lahendused üllatavad Sind!

bottom of page